Szamba betonowe Stalowa wola

Szamba betonowe Stalowa wola

Niedawno wprowadziłem się do nowego domu jednorodzinnego i miałem problemy z dotychczasowym szambem. Nie będę wchodził w szczegóły. Potrzebuję już nowego zbiornika, lecz jestem kompletnie zielony w tych sprawach oraz wolałbym zlecić robotę firmie z dobrymi referencjami.

Proszę o kontakt w tej sprawie.

Boixos

Posty: 19

 
Zainwestowałem osobiście w masę betonową szamba i nie mam od dawien dawna żadnych kłopotów z odprowadzaniem ścieków. Standardowa procedura, nic nie śmierdzi, zaś wydałem nie wiem, może kilka tysięcy ze wszystkim, czyli transport, montaż, itp.

Sebo

Posty: 27

 
Jak dla mnie opcja jest prosta.

Nie masz dostępu do kanalizacji, robisz szambo betonowe. Plastiki zostaw w spokoju. W kraju trudno o dobry produkt tej klasy. Masz dostęp do kanalizacji? Szambo nie będzie konieczne.

RufleX

Posty: 31

 
Sporo zależy od twojego zamysłu. Jak wybierzesz betonowe szambo to u producenta montaż wyjdzie taniej. Co mogę polecić ze stron internetowych? Często polecają http://szamba.pro, albowiem mają sieć w całej Polsce.

Na pewno transport najtaniej wychodzi, chociaż sam nie wiem. Musisz zadzwonić.

Krausek34

Posty: 20

 
Oprócz szamba postaw lepiej na konkretną przydomową oczyszczalnię ścieków. Unia i dobry bank dofinansują. Państwo podobno też dorzuca jakiś grosz. Wyjdzie znacznie taniej.

bogdan66

Posty: 20

 
Mam od 3-ch lat szambo betonowe od http://szamba.pro. Mówili, że mają serwis na gwarancji, a nawet gdyby coś się zepsuło po, to i tak wpadną obejrzeć, natomiast ani razu jeszcze nie skorzystałem :)

NeCr0

Posty: 23

 
Wybieraj tylko firmy po pierwsze z atestami, po drugie z gwarancją, a po trzecie z mnóstwem referencji. U siebie przed montażem naczytałem się strasznie o różnych błędach i późniejszych kłopotach z naprawami.

Mariusz

Posty: 24

 
O stary, znam ten ból!

Szukałem szamba chyba parę miesięcy. I po znajomych dzwoniłem i z dziwnymi ludźmi (niby super wykonawcami) gadałem. W końcu się wkurzyłem, odszukałem szambabetonowe.pl (heh, najprostsza nazwa, jak widać bywa najlepsza) i zrobili od ręki, tak jak pragnąłem. Żadnych kłopotów nie robili, jak wypytywałem o szczegóły zlecenia. Nie polecam za to zwykłych, miejskich serwisów z ogłoszeniami.

Sami pajace. Daj znać, jak poszedł montaż.

mikesmith0103

Posty: 24

 
Beton dobra rzecz, albowiem i nie cuchnie i trwała sprawa. Ja mam od kilku lat szambo tego typu i wysoko sobie cenię. Nigdy się nie przytkało. Koszty eksploatacji też do ogarnięcia. Zniżki pojawią się prędko :P Nie ma tak rzeczywiście zbyt wielu klientów, albowiem prawie wszędzie są kanalizacje.

Ja tam wolę spokój na odludziu.

Warszawiak

Posty: 24

 
Jak poszukasz dobrze w sieci to zrozumiesz, iż na wszystkie województwa tanio działają http://szamba-betonowe.co. Dzwonisz, umawiasz się, a oni oferują projekt, sami dowożą i montują.

Nie widzę wad rozwiązania.

pawelbin

Posty: 30