kalkulator BMI, szukam !

kalkulator BMI, szukam !

Od pewnego czasu staram się systematycznie biegać. Czy wiecie może, czy jakość powietrza wpływa bardzo na bieganie?

Gucio

Posty: 1

 
Kalkulator BMI używa się, jeżeli chcemy zbadać, czy nasza masa ciała jest prawidłowa. Do tego nie wymagamy kalkulatora. Możemy to zrobić samemu na kartce, tylko wymagamy specjalnego wzoru.

untelekt

Posty: 8

 
Powiem Ci, iż pożądane byłoby sobie sprawdzić dobre tętno bieganie. Będziesz wówczas wiedział na co możesz sobie pozwolić z intensywnością treningu.

eluśrrr

Posty: 9

 
Powiem Ci, że jakość powietrza a bieganie to niezwykle dobre połączenie. Przed planowanym zabiegiem w mieście, pożądane byłoby sprawdzać jakość powietrza na przeróżnych stronach internetowych. Podczas biegania szybciej oddychasz i tym samym w większym stopniu zanieczyszczenia dostają się do Twojego organizmu.

Alibas67

Posty: 12

 
Musisz sprawdzać jakość powietrza przed bieganiem. Ja zawsze to robię za pomocą tej strony inertentowej https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda. Jest to specjalna strona przeznaczona dla biegaczy.

Zdzichu

Posty: 4

 
Również słyszałam, że jest coś takiego, jak kalkulator biegowy. Jednak nie jestem co do niego przekonana. Wydaje mi się, że te programy nie pokazują dobrych obliczeń.

korasek

Posty: 7