biuro aktuarialne, kogo polecicie ?

biuro aktuarialne, kogo polecicie ?

Jakie informacje może mi dać wycena firmy? Jestem po prostu ciekawy, jak bardzo się to wszystko rozrosło od momentu założenia, ale boję się takiego audytu.

waclawk6

Posty: 1

 
Zdecyduj się, co akurat stanowi większą potencjalną wartość w tym konkretnym wypadku. Wycena marki lepiej się sprawdzi, gdy klienci kojarzą konkretne produkty niż całą firmę.

Meryk87

Posty: 7

 
Zdecyduj się, co akurat stanowi większą potencjalną wartość w tym konkretnym przypadku. Wycena marki lepiej się sprawdzi, gdy klienci kojarzą konkretne produkty niż całą firmę.

Wygodniś22

Posty: 8

 
Odpowiadając koledze wyżej, dokonaj przy okazji wyceny marki lub wyceny znaku towarowego — w zależności od twoich potrzeb. To również rozjaśni w pewien sposób sytuację przedsiębiorstwa, bo dzisiaj to właśnie te charakterystyczne nazwy i symbole są bardziej rozpoznawalne niż ich właściciele.

Lalka

Posty: 5

 
Zlecałem już zarówno wycenę znaku towarowego, jak i wycenę marki. Jestem zadowolony z usług świadczonych przez https://attuario.pl. To zespół profesjonalistów, którzy mają doskonałe podejście do klienta.

Eksperttt45

Posty: 5

 
Tak, zajmują się tym. Pamiętaj, że rezerwy na naprawy gwarancyjne powinny być prowadzone na bieżąco i jest to wymóg prawny. Zainteresuj się tematem, żeby uniknąć ewentualnej kary.

kociol001

Posty: 4

 
Wycena spółki w znacznym stopniu ułatwi określenie ceny jednej akcji. Jeśli przedsiębiorstwo wypadnie w tych notowaniach korzystnie, to z pewnością skusi potencjalnych inwestorów do ich zakupu. Poza tym, z pewnością zaspokoi także ciekawość właściciela, jasno pokazując wartość interesu.

pioner

Posty: 2

 
Pamiętaj, żeby dokładnie zbadać, kto pracuje w danym biurze aktuarialnym. Na nieszczęście, ale niefachowi pracownicy popełniają sporo błędów i raczej nie będziesz zadowolony z ich wycen.

Matizi91

Posty: 5

 
Odpowiadając koledze wyżej, dokonaj przy okazji wyceny marki lub wyceny znaku towarowego — w zależności od twoich potrzeb. To również rozjaśni w pewien sposób sytuację przedsiębiorstwa, bowiem dziś to właśnie te charakterystyczne nazwy i symbole są bardziej rozpoznawalne niż ich właściciele.

TomekK

Posty: 7