PILNE! Da się nagrać kasetę vhs na dvd

PILNE! Da się nagrać kasetę vhs na dvd

Czy ktoś z was korzystał już z usług firm nagrywających filmy z kaset vhs na dvd. Korzystałem z usług jednej firmy natomiast na nieszczęście nagranie jest dość mocno nieczytelne. Mimo, że obraz na kasecie vhs jest doskonały, bez żadnych zniekształceń. Proszę o pomoc.

Za wszystkie porady dziękuję.

Uleczek4

Posty: 22

 
Osobiście mogę polecić ci serwis www.vhs24.pl. Z tego co pamiętam za nagranie vhs do dvd biorą oni 15 złoty. Nie jestem pewien natomiast więcej konkretnych informacji odszukasz na stronie.

Abaddon!123

Posty: 25

 
Szukam identycznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, jaka nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało zatem też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można troszkę naprawić zatem też liczę na pomoc profesjonalistów.

Jelle Klassen

Posty: 15

 
Sam zastanawiam się jak utrzymać w dobrej formie nasze rodzinne pamiątki, które były nagrane w czasach naszej młodości. Słyszałem, iż można przegrać kasety vhs na dvd. Czy ktoś się orientuje gdzie można takie coś zrobić?

Pilnie mi na tym zależy wobec tego też proszę o odpowiedzi.

jui

Posty: 21

 
Witaj kolego, jeżeli szukasz nadal firmy, która jest w stanie przegrać nagranie kasety vhs na dvd to mam rozwiązanie twojego problemu. http://www.vhs24.pl to jeden z najlepszych punktów oferujących takie usługi. Korzystałem już dwa razy i oba nagrania są niesamowite. Efekt jest faktycznie interesujący.

Mariusz

Posty: 24

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic szczególnego. Chyba będę zmuszony odnaleźć dobry odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bowiem innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna doskonalsze rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

_Liquid

Posty: 28

 
Witajcie drodzy forumowicze, chciałbym zaoferować nagrywanie kaset vhs na płytę dvd. Chętnie przyjmę nawet większe zlecenia, z tym, że zajmie to trochę więcej czasu. Proponuje podkręcenie wizualne filmu, kolorów oraz ścieżki dźwiękowej. Nie żądam ogromnych cen, ustalamy ją według wielkości zamówienia.

pmrm1

Posty: 26

 
Na paru forach internetowych zalazłem dużo pozytywnych opinii na temat oferty firmy http://www.vhs24.pl. Osobiście jeszcze z niej nie korzystałem ale zabieram się za to. Niedługo zbliża się rocznica ślubu moich rodziców i myślę, że nagranie ich ślubu na płycie dvd będzie najlepszym rozwiązaniem.

Riko64

Posty: 18

 
Kiedyś troszkę szukałem na temat w Internecie natomiast ciężko było cokolwiek innego odszukać natomiast może teraz to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość troszkę nie do końca świetna natomiast zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odszukał coś to proszę podaj dane.

secret santa

Posty: 19

 
Witaj, pilnie proszę cię o pomoc jeśli cos znalazłeś. Już niedługo rocznica wesela moich rodziców i to w dodatku 50 więc chciałbym jako prezent podarować im nagranie z czasów mojej młodości, które udało mi się odnaleźć u babci. Wiem, ze jest taka opcja natomiast nie mam konkretnego rozwiązania.

Ciszewe2

Posty: 17