fotograf ślubny w Szczecinie, kogo znacie ?

fotograf ślubny w Szczecinie, kogo znacie ?

Chcę zrobić sesję ślubną w Szczecinie, ale nie wiem, do kogo się zgłosić. Pomysłów na sesje nie mamy, dlatego byłoby dobrze gdyby fotograf miał spore doświadczenie i był w stanie nam takie miejsce zaproponować.

Fanatyk

Posty: 1

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, ale trzeba się zastanowić czy warto? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego warto wydać pieniądze, aby wiele na tym zyskać.

Miki

Posty: 7

 
Wybraliśmy profesjonalną sesję ślubną w Szczecinie u fotografa https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin i jak dla nas jest super. My akurat wzięliśmy pakiet złoty, bo wydawał się najbardziej korzystny. Mamy zdjęcia z przygotowań do ślubu. Mamy oczywiście uwiecznioną ceremonią zaślubin jak i wesele.

suprafull

Posty: 31

 
Zamawialiśmy fotografię ślubną w Szczecinie i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. Należyte podejście do tego tematu jest niezmiernie istotne. Fotograf powinien mieć niezmiernie duże doświadczenie. Tylko wówczas możliwości na to, że uda nam się uzyskać super efekty są niezmiernie duże. Do wyboru są różne pakiety, zatem prosto coś dla siebie dopasować, z czego będziemy zadowoleni.

alidomus

Posty: 10

 
Nigdy nie lubiłem robić zdjęć, ale zamówiliśmy fotografa ślubnego ze Szczecina i wyszło to dobrze. Potrafił nas dobrze ustawić, przez co zdjęcia nie wyszły takie sztuczne.

Matusiński

Posty: 2

 
Korzystaliśmy z fotografa ślubnego w Szczecinie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Właściwie to było ich dwóch, dlatego żadna wyjątkowa chwila im nie umknęła. Mamy teraz pamiątkę na długie lata i na tym bardzo nam zależało.

Yuri20 

Posty: 5

 
Każdy ma do tego inne podejście. U mnie znajomi nie mieli fotografa i kamerzysty. Ktoś z rodziny trochę zdjęć porobił, a filmy były kręcone telefonami.

Fajae

Posty: 18

 
Zamówiliśmy pełen pakiet fotografii. To oznacza, że mieliśmy fotografa już podczas przygotowań. Potem pojechał z nami do kościoła, a później na salę weselną. Na końcu ten sam fotograf wykonał dla nas super sesję w plenerze. Warto wybierać do takich prac jednego fotografa, bowiem wówczas taki gotowy pakiet wychodzi o dużo taniej niż osobno.

Marioleczka

Posty: 14