Co to są woblery, wiecie?

Co to są woblery, wiecie?

Dzień dobry.
Kolega robi woblery rękodzieła. Proponuję mu ich sprzedaż, co o tym myślicie, wy fachowcy od tych spraw.

Czy mają szanse się sprzedać?

Fanatyk

Posty: 11

 
Spinning wcale nie jest taki łatwy, a jeśli mowa o woblerach to dzięki doświadczeniu z całą pewnością twierdzę, że są bezkonkurencyjne. Wolę jednak woblery ze sterem. Dzięki nim wyciągam z wody to, co chcę. Blachy i błyski? Odeszły w zapomnienie. Bynajmniej w moim ekwipunku.

Życzę powodzonka.

Edyta Krk

Posty: 14

 
Woblery rękodzieła porządnej marki się cenią. Ich skuteczność jest sporo lepsza od tych seryjnie produkowanych. Osobiście łowię na swoich hand made, lecz wzorowałem się na produktach znanych osobistości.

Chorowity12

Posty: 23

 
W każdym sklepie wędkarskim w Warszawie pozyskasz odzież, która usprawni wędkowanie. Niewątpliwie musisz uważać na chińskie wyroby, ja stawiam na markową odzież i ekwipunek.

GGregbard

Posty: 13

 
To co zrobione ręcznie jest rzeczywiście idealne. Niech kolega wystawi na aukcji swoje woblery rękodzieła, jest tym duże zainteresowanie. Od czegoś trzeba przecież zacząć. Można je porównać z tymi ze sklepu http://e-garbus.pl/rekodziela-i-woblery.html.

Warren1987

Posty: 20

 
Na prezent dla poławiacza ryb nie trzeba wydawać olbrzymich pieniędzy.

Myślę, iż nawet niewielki gadżet związany z jego pasją będzie mógł go ucieszyć. Jeśli kupisz coś z woblerów, możesz nie trafić w gusta. Dlatego przyłączam się do innych, iż dobrze byłoby zakupić jakiś wędkarski uniwersalny gadżet.

frunet

Posty: 15

 
Ostatnio pewien sklep wędkarski w Warszawie miał pokaźne promocje na swój asortyment. Poszperaj w sieci.

Pewnie odszukasz o który chodziło. Nie jestem z Warszawy, więc nie pomogę. Echosondy jak najniezwyklej były tam w promocji i kosztowały mnóstwo mniej niż normalnie. Zresztą na wszystko mieli porządne rabaty.

MangoOo

Posty: 25

 
A cóż dla ciebie znaczą drobne ryby? Od woblerów uginają się półki w sklepach. Możesz nabyć sobie wobler jednoczęściowy lub łamaniec. Dobre są te mające plastikowy ster. Lecz jeśli dopiero zaczynasz to polecam pstrągowy wobler. Będzie ci z nim wiele łatwiej sobie poradzić. Też zaczynałem od takich.

jumbertus

Posty: 16

 
Szukaj sklepu wędkarskiego, w jakim będziesz mógł dobrze się doradzić, skoro dopiero zaczynasz. Musisz mieć sprzęt dla początkujących, z innym nie ruszysz.

Pietiap

Posty: 18