manicure w Krakowie, zna ktoś?

manicure w Krakowie, zna ktoś?

Witam kochane. Powiedzcie mi, do jakiego salonu chodzicie na paznokcie. Poszukuję jakiegoś sprawdzonego miejsca w Krakowie, najlepiej w centrum, żebym nie musiała nigdzie dojeżdżać, bo nie jestem mobilna :)

Fiflek

Posty: 4

 
Jeśli któraś z was ma jeszcze jakieś inne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeżeli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, bo moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i oczywiście z góry bardzo dziękuję.

Różyczka

Posty: 13

 
Ja robiłam i nie wyszło źle, niemniej jednak jeśli chodzi o jakieś rzeczywiście ciekawe stylizacje, to nie ma mowy :) Od czasu do czasu korzystam z manicure w Krakowie i chwalę sobie kilka salonów, albowiem nie ma w nich kolejek, nie jest drogo, a jeśli chodzi o pomysły, to stylistki mają ich pełno w swoich głowach, niemniej jednak naturalnie liczą się z moim zdaniem :)

wisła22

Posty: 21

 
Głównie, jak przestaje cię zadowalać efekt końcowy. Miałam podobnie. Zmieniłam manikiurzystkę i teraz jest okej. Ostanie paznokcie hybrydowe, w jej wykonaniu, jakie wykonałam sobie w Krakowie, olśniły nawet mojego chłopaka, a on nie jest skory do zauważania takich detali.

Fruuu56

Posty: 13

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się znaleźć dobrą stylistkę :)

Nenoo45

Posty: 14

 
Ja robię paznokcie hybrydowe w Krakowie zawsze w jednym miejscu i nie żałuję wyboru. Mogę liczyć na trwałość i zawsze jakąś super modną stylizację, o której nawet nie miałam pojęcia. Po prostu udało mi się odszukać dobrą stylistkę :)

WTFurdoin

Posty: 2

 
Jeżeli któraś z was ma jeszcze jakieś różne propozycje co do stylistek od paznokci, to chętnie skorzystam. Jeśli polecacie jakiś znany, dobry salon w Krakowie centrum, piszcie. Jestem w kropce, albowiem moja stylistka wyprowadziła się do stolicy :( jak coś, czekam i bez wątpienia z góry niesłychanie dziękuję.

Zbyszek

Posty: 7

 
Super miejsce, jeśli chodzi o robienie paznokci hybrydowych https://salonmagja.pl/. Polecam ten salon w Krakowie, albowiem chodzę tam od roku systematycznie i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym była niezadowolona. Polecam.

Czasowy

Posty: 19

 
Jak tylko wrócę do domu, to zaraz sprawdzę salony, które polecacie. Może to jeden z tych, w których już byłam. Tak czy inaczej, poszukuję nowej stylistki, która ma mega pomysły na manicure. Obawiam się, że byłam już we wszystkich salonach w Krakowie :)

edyta123

Posty: 7