gdzie kupić drzwi

gdzie kupić drzwi

Cześć, czy opłaca się wstawić jednocześnie drzwi dębowe wewnętrzne i zewnętrzne w nieruchomości? Ceny wszystkiego lecą, jak szalone, więc pomyślałem o małym remoncie ostatnio

Kitas

Posty: 2

 
Ten producent akurat ma sporo opinii pozytywnych na Allegro. Przed chwilą sprawdzałam, więc jestem bardziej zainteresowana.

Grupa SEO

Posty: 24

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

iDoRy

Posty: 2

 
Dębowe drzwi masz właściwie na całe życie, przechodzi na kolejne pokolenia i pasuje uniwersalnie do każdej aranżacji, więc nawet nie musisz wymieniać tak naprawdę później. Sporo problemów aranżacyjnych odpada, dzięki temu.

ZaNK3R

Posty: 19

 
Ciekawe inspiracje, a o drzwiach drewnianych nie myślałem w tak poważny sposób, aż do dzisiaj. Dzięki za wskazówki.

namok

Posty: 2

 
Dębowe to dość ciche drzwi uważam, a do tego z możliwościami samodzielnej regeneracji, więc tym bardziej na plus.

jesika

Posty: 9

 
Drzwi montuj od zewnątrz, rozumiesz? Żeby sobie oszczędzić metraż. Ci, co do wewnątrz drzwi otwierają to tracą niepotrzebnie przestrzeń. Dla mnie to nigdy nie miało większego sensu.

czartoryski

Posty: 5

 
Sprawdź też, jak zabezpieczają takie drzwi i przy transporcie, czy masz montaż w cenie, czy musisz dopłacić. Według mnie warto jednak od razu z montażem zamawiać, bo oni ogarniają, jak te drzwi chodzą i lepsze know how.

gruszka45

Posty: 18

 
Wstawiłem w pubie takie drzwi http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-wewnetrzne.html i świetnie się sprawdzają. Myślę, że zapewniają większą prywatność, jakby to dziwnie nie zabrzmiało. Po prostu doskonale wydzielają przestrzeń. Dogadałem się z producentem, też na montaż, więc tutaj możesz trochę zaoszczędzić moim zdaniem. Dużo możliwości regulacji. Odpowiednio zabezpieczone, klamki chodzą płynnie, zawiasy solidne, wszystko sprawdziłem. Marka godna zaufania. Też na Allegro możesz potwierdzić o nich pozytywne opinie.

BMGMIREK

Posty: 29

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

Yuri20

Posty: 9