Muszę zorganizować chrzciny, gdzie w Krakowie ?

Muszę zorganizować chrzciny, gdzie w Krakowie ?

Hej, mama niedługo osiemnastkę, moi rodzice wyprawiają przyjęcie wobec tego konieczna jest mi znaczna sala, na której pomieszczą się moi znajomi i rodzina. Dzięki temu będę mogła zaprosić wszystkich moich przyjaciół. Nie mam pojęcia gdzie szukać Sali gdyż nigdy nie korzystaliśmy z niej.

Czekam na informacje, dziękuję.

Jarko445

Posty: 20

 
Witajcie, organizowałam urodziny mojej córki na Sali http://www.akacjowydwór.pl i niezwykle wszystkim się podobało. Sala jest przepiękna i zadbana. Wszyscy byli pod wrażeniem jej piękna. Urodziny były jak najniezwyklej udane. Jeśli się nad nią zastanawiacie to już przestańcie i zarezerwujecie sobie termin, polecam ja niezwykle gorąco. Od tamtej pory moja rodzina organizuje przyjęcia tylko na tej Sali.

Jacuś22

Posty: 14

 
Cześć, słyszałam, że dużo ludzi bardzo poleca salę http://www.akacjowydwór.pl, posiada ona wile pozytywnych opinii, które można przeczytać w Internecie. Niedługo organizuje wesele mojej siostry i zamówiłam tą salę mam nadzieję, że nie jest to błędem. Jeżeli możecie to napiszcie co o niej sądzicie.

Czekam i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Strzała

Posty: 30

 
Hejka, mam osiemnaście lat, to oznacza niedługo tyle skończę, moi rodzice wyprawiają mi przyjęcie i z tej okazji poszukujemy miejsca gdzie będzie mogło się to odbyć. Nie poturbujemy Sali na sto ludzi więc sala powinna być mała, kameralna. Znaczące żeby miała pomieszczenie kuchenne, w którym będzie można przyrządzać potrawy. Dajcie znać jak gdzieś w takiej byliście, czekam z niecierpliwością.

Programista

Posty: 27

 
Cześć!

Pragnę was poinformować o tym, iż nie ma żadnej Sali jaka by mi odpowiadała. Szukałam już wszędzie i nie natrafiłam na taką, jaka spełniałaby moje oczekiwania. Jeśli możecie pomóc mi i poradzić gdzie można wynająć dużą, piękną i ciepłą salę to dajcie znać, będę dużo wdzięczna.

Czekam z niecierpliwością i pozdrawiam wszystkich niesłychanie serdecznie.

wicio149

Posty: 27

 
Witam, również poszukuje Sali na komunię mojego dziecka, przyłączam się do tematu gdyż liczę na to, iż ktoś poda niezmiernie fajne miejsce, w jakim będę mogła zorganizować przyjęcie mojemu synowi. Będę wdzięczna za podawanie tylko tych najlepszych miejsc, z których byliście zadowoleni.

Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam.

shalafi

Posty: 16

 
Cześć, słyszałam, iż niezmiernie dobrą salę można wynająć w www.akacjowydwór.pl. Nie byłam tam nigdy jedynie moi znajomi niezmiernie ją polecają, więc może jest warta zainteresowania. Zobaczcie może akurat wam się spodoba. Liczę, iż pomogłam.

Pozdrawiam, przypadkowo znalazłam wasze forum ;)

martins6

Posty: 15

 
Dzień dobry wszystkim, niezmiernie proszę o radę odnośnie miejsca, w którym będę mógł zorganizować mój wesele. Jeśli posiadacie namiary na jakąś niezmiernie dobrą sale, jaka będzie olbrzymia i piękna to dajcie znać, podajcie w komentarzach dane kontaktowe. Cena dla mnie nie gra roli, ważne aby było pięknie i zachwycająco. Czekam z niecierpliwością!

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

koolorek

Posty: 15

 
Dzień dobry, poszukuje bardzo pilnie Sali, ponieważ mam zamiar zorganizować sylwestra dla mojej rodziny. Jeżeli posiadacie namiary na jakąś skromna ale zarówno i zadbaną salę to bardzo p[roszę o namiary. Interesuje mnie sala z pomieszczeniem kuchennym ponieważ mam zamiar sama przyrządzić jedzenie. Czekam na odpowiedzi, sylwester niebawem więc pomóżcie. Dajcie szybko znać.

Michałek

Posty: 19

 
Dzień dobry, nie korzystałem nigdy sam z Sali jednak byłem na przyjęciu zorganizowanym w www.akacjowydwór.pl i niezmiernie mi się podobało, miejsce to zachwyca swą wilka, zadbaną i niezmiernie elegancką powierzchnią. Nie wiem która jest cena wynajęcia ani jak się współpracuje z właścicielami lecz wiem, że wasi goście będą pod dużym zaskoczeniem, oczywiście pozytywnym.

Pozdrawiam, liczę, że pomogłem. Powodzenia.

krzysztofh

Posty: 30