meble na wymiar

meble na wymiar

Cześć, w jaki sposób podejmowaliście decyzję o zamówieniu mebli na wymiar? Na czym powinienem się skupić? Jak ocenić dobrze wykonawcę? Czy teraz ludzie normalnie robią meble, czy trzeba w nieskończoność czekać? Wszystkie wskazówki mile widziane.

Kitas

Posty: 2

 
Mam meble kuchenne z dość unikalnym systemem organizacji od https://www.facebook.com/lowengdansk/, więc możesz spróbować. Zostawiam FB w celach „inspiracyjnych”. Według mnie to duża wartość, bo nie każdy producent dzieli się przykładami, tylko coś tam ściemniają, że robią. A oni się chwalą realnymi realizacjami do oceny. Według mnie modne i sensownie wprowadzone nawet do ograniczonej przestrzeni. Jak szukasz konkretów to jeszcze raz polecam i pozdrawiam. Mam nadzieję, że jak już podejmiesz ostateczną decyzję to podzielisz się zdjęciem, albo kontaktem. Każdemu się przyda.

Filtry2014

Posty: 2

 
Potwierdzam, bezpłatne konsultacje obowiązują, więc możesz zajrzeć bez problemu.

helloo333

Posty: 7

 
Potwierdzam. Zamawiałem u nich od razu sprzęt AGD do mebli kuchennych, więc pełna aranżacja kuchni wchodzi w grę, nawet z uzupełnieniem drobnych braków technicznych po innych wykonawcach.

Facio

Posty: 13

 
Meble na zamówienie i tak podnoszą wartość nieruchomości, więc moim zdaniem warto w minimum średni budżet celować, reprezentacyjne meble. Sprawdzi się nawet przy ewentualnej sprzedaży mieszkania.

chmiel80

Posty: 23

 
Zawsze lubiłem kuchnie z wyspami. Profesjonalny wygląd, a nie wydajesz na taką aranżację kosmicznych pieniędzy, więc tym bardziej na plus.

keyas

Posty: 8

 
Pracują z konglomeratami wszystkich producentów praktycznie, więc opłaca się przejrzeć katalog, inspiracje na FB i ocenić, czy ten styl projektowania się podoba.

ero88

Posty: 17

 
Ciekawa galeria. Zobaczyłem akurat rozwiązanie, które bardzo mi się podoba i pewnie umówię się niedługo na konsultacje. Dzięki.

Różyczka

Posty: 12

 
Robili mi zabudowę kuchni w Gdyni i jestem bardzo zadowolony. Moja kuchnia znalazła się nawet w jakimś magazynie kiedyś, więc naprawdę polecam kontakt :)

fidelio

Posty: 24