pizza katowice, gdzie polecicie ?

pizza katowice, gdzie polecicie ?

Powiedzcie mi, która według was restauracja katowice jest najlepsza? Jak dania w danej restauracji najbardziej wam smakowały?

Malinka Moja

Posty: 6

 
Idealne jedzenie to podstawa, ale również lubię restauracje katowice, jakie mają klimat rodzinny. Dobrze jest iść na smaczne jedzenie, a zarówno posiedzieć w dobrym towarzystwie.

Dzidzia

Posty: 4

 
Najlepsza restauracja katowice to właśnie ta http://www.placek.katowice.pl. Bardzo wam ją polecam ze względu na smak, a także na atmosferę, która jest w środku. Można grać w różne planszówki ze znajomi i świetnie spędzić czas. Jedzenie w tym lokalu jest przepyszne i przede wszystkim zdrowe.

Robuś

Posty: 6

 
Ja również szukam najlepszych pierogów katowice. Wydaję mi się, że wielu z was jadło najlepsze pierogi w tym mieście. Chętnie skorzystam z waszych poleceń lokali.

Yuri20

Posty: 6

 
Wydaję mi się, że pierogi katowice możesz zjeść w różnych knajpach. Jednak nie wiem, czy wszędzie będzie Ci smakowało. Ja zawsze również zwracam uwagę na wystrój wnętrza i na atmosferę w środku.

Jimer66

Posty: 24

 
Naleśnikarnia katowice winna serwować przepyszne naleśniki na słodko i słono. W katowicach jeszcze takich nie jadłem, ale może skorzystam z waszym propozycji.

Shasio

Posty: 22

 
Restauracja katowice powinna mieć przede wszystkim klimat do spędzenia czasu ze znajomymi. Słyszałem kiedyś, że w tym mieście jest właśnie taka knajpka, tylko nie pamiętam jej nazwy.

adzepeto

Posty: 8