naprawa drukarek we Wrocławiu, poszukuję!

naprawa drukarek we Wrocławiu, poszukuję!

Dzień dobry, proszę mi polecić najlepszy serwis drukarek we Wrocławiu. Poszukuję, poszukuję i nic nie mogę znaleźć konkretnego. Może korzystaliście już z takich usług.

Sarenka

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o serwis drukarek HP we Wrocławiu to polecam Ci tę firmę https://www.adkprint.pl. Ze swoją drukarką z tej firmy również miałem kłopot. Zawiozłem ją i na drugi dzień zdobyłem telefon, iż już jest naprawiona.

serum45

Posty: 6

 
Drukarki HP są wyborne, dlatego jej nie wyrzucaj. Odszukajże porządny serwis drukarek HP we Wrocławiu i niech panowie, spróbują Ci ją naprawić.

benia32

Posty: 14

 
Powiem ci, że serwis drukarek we Wrocławiu może naprawić Ci sprzęt za groszę. Elementy zastępcze do drukarek nie są bardzo drogie. Lepiej naprawić taką drukarkę, niż kupować nową, która i tak niedługo się popsuje. Wcześniej drukarki były o wiele lepszej jakości.

krysian6

Posty: 6

 
Wydaję mi się, iż jeszcze ktoś wykonuje naprawy drukarek we Wrocławiu. A nie możesz kupić nowej? Opłaca Ci się oddawać starą drukarkę do naprawy? Mi by się nie chciało bawić w takie rzeczy, kiedy w sklepach drukarki można kupić za 200 złotych.

Misieczek

Posty: 7

 
A jak wygląda taka naprawa drukarek Brother we Wrocławiu? Czy mają zastępcze elementy na miejscu? Czy trzeba długo czekać na taką naprawę. Jak to wygląda, bo jestem niesłychanie ciekawy.

labuh

Posty: 10