Przegrywanie vhs, która firma

Przegrywanie vhs, która firma

Dzień dobry. Kto prowadzi przegrywanie vhs na dvd? Czy to w ogóle dobry pomysł. Czy taki film będzie dobrej jakości jeśli się mu zmieni rodzaj zapisu?

Ticket2Hell

Posty: 16

 
Dzień dobry.

U każdego z nas chyba pojawia się kłopot gdy chce się obdarować bliską osobę czymś nadzwyczajnym. Takie są czasy że każdy ma wszystko. No i dobrze że każdy ma równy dostęp do mnóstwo rzeczy, tylko czemu później jest tyle problemów z wymyśleniem prezentu.

sonio

Posty: 20

 
Cześć.

Jestem zrozpaczona albowiem odszukałam w tajnym moim schowku moją kasetę z filmem ze studniówki. Ucieszyłam się iż odświeżę sobie wspomnienia a tu lipa bo przecież teraz to już nie mam odtwarzacza vhs.. tak mi smutno..

Damulk555

Posty: 21

 
Cześć. Niezmiernie podoba mis się twój pomysł i szczerze mówiąc to chyba ci go troszkę podkradnę. To niezwykle dobry pomysł na stworzenie niezwykle oryginalnego filmu z tego tak niezwykle istotnego wydarzenia.

jui

Posty: 22

 
Dzień dobry.
nie ma naturalnie lepszej pamiątki niż film, w końcu na nim można zobaczyć i przypomnieć sobie pierwszy krok dziecka. Filmy z takich wydarzeń rodzinnych są niesamowitą pamiątką pozwalającą na sentymentalną podróż.

jan630

Posty: 29

 
Witam. Hehe to prawda ja właśnie tak wróciłem do przeszłości i oglądałem kasetę z dawnych lat i mi się oberwało od żony. Teraz wiem że lepiej samemu wracać do młodych szalonych lat.

Wariat

Posty: 25

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy jaka miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami ludzi na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały zwyczajne osoby na generalnie dostępnym forum. Nie mam troszkę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane poprzez same firmy.

shalafi

Posty: 17