Kredyt dla firm na start, polecicie coś?

Kredyt dla firm na start, polecicie coś?

Hejka. Jaką maksymalną kwotę mogę pozyskać, gdy przedmiot mojego zainteresowania stanowiły będą dotacje na otwarcie firmy?

Chciałbym się póki co zorientować, aby mieć taką wiedzę na przyszłość.

100%UP

Posty: 9

 
Mój przyjaciel powiedział mi, że istnieje coś takiego jak kredyt dla firm na start. Obecnie orientuję się, na jaką kwotę kredytu będę mógł liczyć, a także na jakich warunkach będzie odbywała się jego spłata.

Ptaszyna

Posty: 10

 
Obecnie jestem na takim etapie, że chciałbym otrzymać dotacje na założenie firmy, jednak nie jestem pewien, gdzie powinienem się w tym celu udać. Myślę czy samemu podejmować starania w tym zakresie lub zlecić to profesjonalnej firmie, która zrobi to lepiej.

grzes3345

Posty: 14

 
Mam świadomość, że niczym przyjemnym nie jest kredyt na firme. Zazwyczaj wiąże się on z utratą płynności finansowej lub koniecznością zaciągnięcia kredytu w celu dalszych inwestycji ukierunkowanych na rozwój firmy. Sam musiałem taki zaciągnąć, niemniej jednak wszystko dobrze się skończyło.

Boberek

Posty: 11

 
Rozglądałem się za tym, na jakie dotacje na założenie firmy mogę liczyć. Wygląda na to, że mam dość okrojony wybór, ale będę w stanie napisać dopracowany wniosek, który będzie miał jakieś szanse z konkurencją :)

VHSSS

Posty: 14

 
Rozglądałem się za tym, na które dotacje na założenie firmy mogę liczyć. Wygląda na to, iż mam dość okrojony wybór, ale będę w stanie napisać dopracowany wniosek, który będzie miał jakieś możliwości z konkurencją :)

gagarin

Posty: 17

 
Na własną rękę jestem pewien, iż nie dostałbym dotacji na założenie firmy. W szeregu działań, które podejmowałem bardzo pomogło mi przedsiębiorstwo https://www.profiter.pl. Bez ich pomocy na 100% nie uzyskałbym żadnej dotacji. Sprawdźcie ich ofertę, a myślę, iż nie pożałujecie i skorzystacie :)

nowoter

Posty: 18

 
Pożyczka dla firm bez bik to rozwiązanie, które w przeszłości raz uratowało mi życie. Bardzo szybko ją spłaciłem, bo wiadomo, że nie była ona najniżej oprocentowana.

Acclaim

Posty: 16