bezpieczne i szybkie pożyczki od osób prywatnych

bezpieczne i szybkie pożyczki od osób prywatnych

Kojarzycie może specjalne portale z pożyczkami społecznościowymi? Jak dotrzeć do osób prywatnych, które są zainteresowane pożyczeniem swoich pieniędzy?

GGregbard

Posty: 9

 
Pożyczka by się przydała:) ale ja tak mam przez cały rok. Zimą to wiadomo święta, latem wakacje, a jesienią...wyprawka dla dzieciaków i tak przez cały rok deficyt kasy.

Złoty

Posty: 22

 
Właśnie dlatego nie lubię świąt, bo co roku oznaczają dla mnie pożyczki. Już nie pamiętam roku, żeby się udało kupić wszystkie rzeczy i zrobić święta bez zapożyczenia.

szef82

Posty: 21

 
Był taki czas, że często korzystałem z różnych chwilówek, ale się w końcu udało wychodzić na plus finansowo i teraz to sobie już nawet coś tam co miesiąc odkładam. Życzę każdemu takiej sytuacji, bo wiem jak ciężko jest żyć na kredyt.

BoGGo

Posty: 16

 
Z pożyczek korzystam bardzo rzadko, może mi się zdarzyło przez ostatnie dwa lata pożyczyć coś koło 1K i to na krótki czas, po 3 miesiącach spłaciłem, także nie mam za dużego rozeznania.

Bierny67

Posty: 24

 
Hehe w okresie świątecznym to pewnie para banki mają niezłe żniwa...ja się staram unikać pożyczek, ale wiadomo – nie zawsze się da.

Knopek

Posty: 25

 
Trudna sprawa z tymi pożyczkami, dużo ofert, ciężko się na coś zdecydować. Trzeba by sobie prześledzić na spokojnie warunki w konkretnych firmach. Na pewno – nie wolno się śpieszyć, na spokojnie..;) Tylko spokój nas może uratować.

GIZIU

Posty: 25

 
Miałem już zamiar dawno temu zainwestować w pożyczkę społecznościową, ale nie znałem dobrej strony, która by taką transakcję obsłużyła. Ostatnio mi dopiero kolega z pracy podrzucił linka na www.pozyczkolandia.pl. Tutaj są fajne, przejrzyste warunki. To co mi się najbardziej podoba to sposób w jaki rozwiązali kwestie bezpieczeństwa. Mają jako jedyni w branży usługę prawną przy egzekwowaniu roszczeń od pożyczkobiorców.

tomeix

Posty: 28

 
Pożyczki społecznościowe to znam tylko z teorii, ponoć są korzystne, ale jeszcze nie miałem okazji z czegoś takiego skorzystać.

Mariusz

Posty: 24