Czy online można wziąć pożyczkę ?

Czy online można wziąć pożyczkę ?

Cześć. Ciekawi mnie to, w jaki sposób prezentują się pożyczki pozabankowe. Czy ktoś z Was miał z nimi styczność i może podzielić się swoimi doświadczeniami w tym temacie? Będę wdzięczna.

bymbym23

Posty: 13

 
Przyznam szczerze, że ja również byłem bardzo zadowolony z propozycji jednej z firm udzielających pożyczek. Zgłosiłem się do niej przez Internet, a wypłatę środków otrzymałem na konto bankowe. Teraz już spłaciłem pożyczkę, ale wiele wskazuje na to, że w przyszłości będę potrzebował kolejnej i znowu zgłoszę się do tej samej firmy.

Fanatyk

Posty: 19

 
Nie byłem pewien tego, co mogą zaoferować mi nowe pożyczki, natomiast byłem pozytywnie zaskoczony.

Okazało się, iż nawet z bardzo kiepską historią kredytową i spłaconymi dotychczas zobowiązaniami mogę pozyskać pożyczkę na kwotę, która mnie interesuje.

Dosti

Posty: 21

 
Na celownik wziąłem sobie nowe pożyczki, bo wiedziałem, że w żadnej instytucji, gdzie sprawdzają BIK nie mam szans uzyskać nawet złotówki (nie spłaciłem dwóch pożyczek, potem ściągnięto mi środki z wynagrodzenia przez 2 lata).

Złożyłem wniosek przez Internet :)

Krakus

Posty: 12

 
Zawsze wydawało mi się, iż nierealne jest otrzymanie pożyczki poprzez Internet, lecz kilka tygodni zmieniłem własne zdanie na ten temat. Wszystko za sprawą strony, na którą trafiłem: http://www.lende.pl/pozyczki-pozabankowe. Pomogła mi ona w gigantycznym stopniu, bowiem na drugi dzień pieniądze miałem już na koncie. Polecam takie rozwiązanie wszystkim!

sklepowa12

Posty: 15

 
Na celownik wziąłem sobie nowe pożyczki, albowiem wiedziałem, iż w żadnej instytucji, gdzie sprawdzają BIK nie mam szans uzyskać nawet złotówki (nie spłaciłem dwóch pożyczek, później ściągnięto mi środki z wynagrodzenia przez 2 lata).

Złożyłem wniosek przez Internet :)

dudi

Posty: 29

 
Wiadomo, iż większość wolałaby zaciągnąć kredyt w banku lub wziąć pożyczkę, natomiast bywa, iż ktoś jest zmuszony do zaciągnięcia pożyczki pozabankowej. Nie wydaje mi się, abym mocno na tym stracił, natomiast w sumie szkoda liczyć, bowiem pożyczkę już spłaciłem.

W każdym razie dobrze, iż klienci mają taką opcję.

Pendrzec

Posty: 25

 
Wreszcie udało mi się ominąć przeszkodę, jaką była pożyczka z BIK.

Nie wydaje mi się, aby pożyczka pozabankowa była rażąco niekorzystna. Kolejna sprawa to fakt, iż jest dostępna poprzez Internet, a więc nie muszę zwalniać się z pracy, aby ją zaciągnąć.

Dodam, iż pieniądze trafiły na moje konto w ciągu 48 godzin – rewelacja!

labuh

Posty: 11