Dajcie mi namiar na sklep z różnymi odmianami kwiatów !

Dajcie mi namiar na sklep z różnymi odmianami kwiatów !

Cześć, poszukuje poprawnego sklepu internetowego z roślinami. Potrzebuje uzupełnić mój ogródek. Słyszałam o białych truskawkach, jeśli wiecie gdzie je można kupić to również podajcie mi namiary na dany sklep, niewątpliwie jak macie taką szansa.

Dziękuje i pozdrawiam.

Grochu

Posty: 21

 
Hej, szukam również sklepu z roślinami, nie mam zaufania do tych miejskich sklepików z nasionami marchewki. Poszukuje rzadkich odmian krzewów zatem nie mam wyjścia i musze zamawiać je przez internet, jak macie namiary na jakiś dobry sklep to podzielcie się nim ze mną, dziękuje z góry.

pmrm1

Posty: 26

 
Witam, bardzo proszę o informacje na temat jakiegoś sklepu internetowego, który zajmuje się sprzedaż kwiatów i krzewów, zakładam w tym roku ogródek i pragnę aby był wyjątkowy. Niezmiernie proszę o informacje, gdyż już niebawem trzeba zacząć sadzić pierwsze roślinki, dziękuję wszystkim, którzy mi postanowią pomóc.

Abaddon!123

Posty: 25

 
Hej, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl, mieliście z nim styczność? Zmawialiście z niego jakieś krzewy? Co o nim sądzicie? Polecacie czy raczej nie? Nie wiem czy mam sięgnąć z danych usług dlatego proszę was o rady na dany temat.

Czekam z niecierpliwością na odpowiedź, pozdrawiam.

dariuszek1878

Posty: 26

 
Cześć!

Słyszałam o idealnym sklepie internetowym dotyczącym kwiatów, krzewów ogólnie roślin od mojej koleżanki, która niesłychanie lubi prace w ogrodzie. Mówiła, iż zamawia swoje rośliny przez internet ze sklepu http://www.gardenpark.com.pl, więc może i wam się spodoba, liczę powodzenia, mam nadzieję, iż pomogłam, pozdrawiam pa!

kubaraj

Posty: 26

 
Cześć, poszukuje niezwykle dobrego sklepu, szukałam w Internecie ale nic nie mogę odnaleźć, może ktoś kto lepiej się zna na sieci mógłby mi podesłać link, do sklepu, który zajmuje się profesjonalnym sprzedawaniem kwiatów, będę gigantycznie wdzięczna za informacje na dany temat, proszę o pomoc!

Kalleycle

Posty: 32

 
Dzień dobry wszystkim ogrodnikom! Mogę wam pomóc w poszukiwaniu poprawnego sklepu internetowego. Od pewnego czasu zamawiam rośliny ze sklepu http://www.gardenpark.com.pl i jestem zadowolona w stu procentach zatem zobaczcie sami, napiszcie jak wam się podoba i czy jesteście zadowoleni.

André22

Posty: 20