bariatra kraków, polecicie ?

bariatra kraków, polecicie ?

Polecono mi dr Piotra Budzyńskiego. Jeśli macie Państwo osobiste opinie na temat tego lekarza w ramach leczenia otyłości, bardzo dziękuję. Zależy mi na pozyskaniu się do prawdziwego specjalisty. Z góry bez wątpienia wszystkim dziękuję.

jonek91

Posty: 9

 
Mnie czeka operacja dróg żółciowych. Koniecznie chcę, żeby była to operacja laparoskopowa. Czy od takich operacji jest ogólny chirurg, czy trzeba szukać jakiegoś specjalisty. To sprawa pilna. Jak coś wiecie na ten temat, to czekam.

Ptaszek

Posty: 12

 
No nie powiem, albowiem też mam problem ze odnalezieniem dobrego chirurga naczyniowego. Już kolejna diagnoza i nic dalej :(

Kiziak

Posty: 24

 
Z własnego już kilkuletniego doświadczenia w leczeniu polecam lek med Marka Piwowarczyka. To doświadczony specjalista chirurgii naczyniowej. Polecam.

Klakier

Posty: 27

 
Z powodzeniem można udać się do dr Andrzeja Kostki. Nie miałem jeszcze styczności w swoim leczeniu z tak wielkim profesjonalistą, jak ten lekarz. Polecam, ponieważ byłem w ciężkiej sytuacji zdrowotnej i udało się stanąć na nogi.

Lupusx

Posty: 9

 
U prof. dr hab. n. med. Andrzeja Budzyńskiego leczyłem się w ramach poważnej choroby żołądka. Bałem się cholernie, na kogo trafię :( Okazało się, iż to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Z informacjami na jego temat możecie zapoznać się tutaj http://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-ogolna-bariatria/prof-dr-hab-n-med-andrzej-budzynski/

serbuś

Posty: 11

 
Też miałam poważne dylematy co do wyboru bariatry. Dostałam się w końcu do prof. dr hab. n. med. Andrzeja Budzyńskiego i jak na razie chwalę sobie jego leczenie. To dopiero początki, ale od razu widać, że to doświadczony specjalista.

Oct714

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o otyłość, to nie polecam tradycyjnych przychodni. W takich wypadkach dobrze jest się dostać do jakiegoś bariatry, który zapewni najlepszą pomoc. Mąż leczy się w dobrej prywatnej przychodni i są efekty. Jeśli chodzi o operacje, po prostu bez czekania.

Kowalski

Posty: 8