jakiego seksuologa polecacie w Warszawie

jakiego seksuologa polecacie w Warszawie

Możecie mi polecić jakiegoś psychoterapeutę, który działa w kierunku terapii dotyczącej seksualności? Ewentualnie kogoś kto jest seksuologiem i zajmuje się psychologią. Zależy mi na kimś z doświadczaniem kto faktycznie będzie w stanie profesjonalna pomoc w tym zakresie zaproponować. Jeśli jesteście w stanie coś polecić to dajcie znać jak to dokładnie wygląda.

Boberkowy

Posty: 2

 
Zdecydowanie jeśli chodzi o kwestię związane z seksualnością to są one na tyle delikatne, że Ty musisz czuć, że chcesz komuś o tym opowiadać więc znalezienie terapeuty do łatwych nie należy, ale jak dobrze poszukasz to wydaje mi się, że będzie można wtedy też sensownie o problemach rozmawiać i wyjście z nich dzięki temu także okaże się znacznie łatwiejsze.

Jasia12

Posty: 5

 
Indywidualnie ułożona terapia to może być klucz do sukcesu jeśli chodzi o zmagania z problemami dotyczącymi seksualności więc pod tym kątem warto szukać i mieć kogoś kto będzie chciał zapewnić profesjonalną medyczną pomoc. Możliwości jest obecnie sporo, natomiast lekarza trzeba wybierać starannie, by też czuć się na takiej wizycie dobrze i wspólnie z nim ustalać metody leczenia.

AloBalo

Posty: 2

 
Właściwie zawsze jest tak, żę seksuolog będzie musiał mieć podejście o charakterze psychologicznym, bo tylko wtedy będzie można oczekiwać, że ta prowadzona terapie przyniesie jakieś pozytywne efekty. W innym charakterze właściwie nie będzie to miało sensu. Trzeba więc szukać kogoś kto takie terapie prowadzi i prowadzi je na wysokim poziomie uwzględniając też indywidualne problemy różnych osób.

Gucio

Posty: 16

 
Temat jest trudny jeśli chodzi o terapie seksuologiczne, ale jeśli chodzi o doktora Imielńskiego z to ja wychodziłem od niego zadowolony i to co dla mnie było kluczowe to, że czuć jego indywidualne podejście do pacjenta i próbę takiej indywidualnej terapii, która będzie przynosiła u pacjenta pozytywne efekty. U niego to na pewno bardzo duży plus, że tak do każdego podchodzi. Miałem blokady, które psychicznie uniemożliwiały mi współżycie, a dzięki niemu udało się je pokonać.

FOTO-PHOTO

Posty: 18

 
Ogólnie jeśli chodzi o pomoc seksuologów to takie indywidualne podejście może być kluczem do sukcesu więc szukaj kogoś z kim będzie Ci się dobrze rozmawiało i tez będziesz miał takie poczucie, że o problemach będziesz mógł swobodnie opowiadać. To taka kluczowa kwestia, którą będzie trzeba mieć na uwadze jeśli będziesz chciał takie działania planować.

fertuś45

Posty: 8

 
Bycie dobrym seksuologiem to akurat bardzo duża umiejętność, bo trzeba być i lekarzem i psychologiem i tak naprawdę po prostu człowiekiem, przed którym ktoś inny będzie mógł się otworzyć ze swoimi problemami. Sprawa do prostych nie należy więc tutaj faktycznie trzeba mieć kogoś kto takie medyczne podejście będzie w stanie zagwarantować i zaproponuje odpowiednie leczenie.

mikesmith0103

Posty: 26

 
Dobry seksuolog to powinien być dobry psycholog, terapeuta, więc jeśli kto te dwie kwestie będzie starał się łączyć to uważam, żę wizyta u takiego lekarza może być dobrym kierunkiem jeśli chodzi o leczenie. Warto mieć to na uwadze i warto takiego specjalisty szukać, by jakoś sobie z tymi problemami w skuteczny sposób poradzić. Możliwe, że taka indywidualna terapia faktycznie przynosić będzie pozytywne efekty.

TomekK

Posty: 8

 
Na pewno doświadczenie w pracy seksuologa będzie miało duże znaczenie i warto szukać kogoś kto takie doświadczenie posiada. Staraj się sprawdzać jak to dokładnie wygląda, na co konkretnie można liczyć i jakie terapie są prowadzone. Wszystkie te kwestie mogą mieć wpływ ostatecznie na to jaka będzie efektywność prowadzonych działań.

Asia

Posty: 4

 
Szukanie pomocy seksuologa na pewno do łatwych nie należy, ale też trzeba umieć się przed taką osobą otworzyć więc trzeba mieć kogoś kto takie indywidualne podejście do pacjenta będzie w stanie zapewnić i sprawi, że terapia będzie prowadzona na wysokim poziomie, będzie się z jej efektów zadowolonym.

Black_Riot

Posty: 2