dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

Sehano

Posty: 1

 
Jak zaczniesz oszczędzać na leczeniu zębów to później pojawią się znacznie poważniejsze schorzenia. Tak to właśnie wynika z mojego doświadczenia.

wigry00

Posty: 7

 
Szkoda właśnie, że nie ma bardziej lokalnego rankingu dobrych stomatologów. Myślę, że to całkiem sensowny projekt i każdemu taka wiedza się przyda.

wrrraak22

Posty: 13

 
Robiłam też uzupełnienia w KSE w Toruniu i nic mi nie przeszkadza. A ludzie różnie reagują i niektórzy nie mogą się do licówek przyzwyczaić. Z tego powodu warto jednak zainwestować w solidnego, sprawdzonego w bojach stomatologa.

Laleczka

Posty: 11

 
Wybielanie się opłaca, chociażby nakładkowe, ale i tak najlepsze wyniki dają licówki. Śnieżnobiały uśmiech to implanty, albo licówki właśnie.

TomekK

Posty: 5

 
Chodziłam tam i zgadzam się, że coraz lepsze przygotowanie diagnostyczne prezentują. Leczę się całe życie prywatnie i nie wiem, dlaczego jeszcze składki płacę, no ale to tak na marginesie.

Klarka34

Posty: 3

 
Systematyczna pielęgnacja zębów odgrywa ogromną rolę, a nawet wypełnienia trzeba od czasu do czasu sprawdzać, czy próchnica w jakimś ukrytym, dziwnym miejscu nie wychodzi.

andrew66

Posty: 8

 
Leczyłam się u nich, a teraz chodzimy z całą rodziną. Protezy, mosty, wybielanie, co chcesz. Widziałam u nich ludzi, którzy przychodzili z takimi wadami, że wręcz nie mogłam uwierzyć. A później z białymi zębami wychodzili :) Akurat przykłady, które prezentują to wszystko prawda.

marysss

Posty: 2

 
Szukałem zawsze stomatologów, którzy poprawiają po innych i to chyba w największym stopniu pokazuje wysokie kwalifikacje lekarzy.

Wygodniś22

Posty: 5