Strona główna > Dom dla każdego > Parkiety > katowice rolety, szukam !

katowice rolety, szukam !

katowice rolety, szukam !

Zastanawiam się nad zamówieniem rolet z Katowic, które będą wykonane z materiałów. Chyba najbardziej pasuje mi roleta dzień noc, ale chętnie zobaczę również inne oferty. Jeśli macie kogoś, kto zna się na roletach to dajcie mi znać.

Rico

Posty: 2

 
Zamawiałem w Tychach rolety i firma rzeczywiście się postarała. U mnie to były rolety materiałowe, niemniej jednak tradycyjne i jestem z ich oferty rzeczywiście bardzo usatysfakcjonowany.

xtigerx

Posty: 17

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Oczywiście były to okna z montażem, bo nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym bardziej, że tak naprawdę wcale to nie kosztowało tak dużo jak niektórym się mogło to wydawać.

kikiriki2k

Posty: 22

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma rzeczywiście zrobiła wszystko niezwykle dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bowiem są według mnie najbardziej praktyczne. Odszukałem kolor, który mi odpowiada i nie wiem ile, lecz niezwykle krótko wszystko udało im się zamontować. To dzisiaj rolety działają tak jak należy.

Różyczka

Posty: 2

 
Ta sama firma, która ma rolety ma również ofertę z oknami w Tychach, zatem należałoby sobie to sprawdzić. Można zamówić gotowy komplet i wówczas w domu będzie o wiele cieplej i przyjemniej. Oferty są niesłychanie dobrze przygotowane przez taką profesjonalną firmę.

johncena67

Posty: 18

 
Znalazłem oferty z roletami dzień noc z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta/4,rolety-materialowe/17,roleta-dzien-noc.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, ale na pierwszy rzut oka wyglądają faktycznie niesłychanie dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

Yuri20

Posty: 11

 
Testowałem inne rozwiązania, natomiast jak dla mnie oferty z roletami dzień noc z Tych to coś, co pożądane byłoby wybrać. Niskie ceny, natomiast i wysoka, jakość wykonania to oferta dla nas.

Dyduchrr

Posty: 6