możecie polecić jakiegoś dewelopera

możecie polecić jakiegoś dewelopera

Znacie może dewelopera Semeko z Gdyni? Myślę o kupnie mieszkania w Morska Park w Gdyni, który budują obecnie tylko czy faktycznie warto? Jak ktoś u nich kupował mieszkanie i może podzielić się opinią to dajcie znać.

mikesmith0103

Posty: 1

 
Warto szukać firmy, która ma sporo inwestycji na swoim koncie i jednocześnie gwarantuje
wykończenie na wysokim poziomie całego budynku, tak że technicznie będzie utrzymywał się w
dobrym stanie.

aLIMER56

Posty: 25

 
Faktycznie na to co oferuje Semeko będzie można liczyć, sporo inwestycji, wykonanie technicznie super, zawsze też ciekawa architektura budynków. Ja mieszkam w Rumi w Porto Bianco, siostra w Redzie na Obwodowej, oba budynki super.

czubek67

Posty: 2

 
Dobra firma deweloperka to nie tylko ilość inwestycji, ale jakość i to jak technicznie budynki są wykańczane i to na ten element staraj się zwracać uwagę jak będziesz szukać oferty dla siebie.

wrona

Posty: 9

 
Dobra oferta to i dobra cena i dobre wykonanie techniczne budynku i ta kwestia musi być brana pod uwagę jak będziesz szukać dla siebie inwestycji. Niestety z deweloperami to różnie bywa.

himmmu78

Posty: 4

 
Jak chodzi o wybór oferty deweloperskiej to warto będzie szukać kogoś kto ma doświadczenie, od lat działa na rynku i faktycznie gwarantuje, że mieszkania będą oddawane w terminie, bo z tym wielu
deweloperów obecnie się zmaga, gdy brakuje rąk do pracy.

Acclaim

Posty: 15

 
Dobre firmy deweloperskie gwarantują także obsługę techniczną już po wykonaniu nieruchomości więc ten element, tak że warto brać pod uwagę i patrzeć jak długa będzie taka gwarancja, ze strony wykonawcy budynku.

Mnert67

Posty: 5

 
Wiadomo, że z deweloperami jest różnie i trzeba być ostrożnym, wybierać jakąś ofertę na spokojnie, by się nie przejechać na mieszkaniach, których standard będzie niski i szybko nadawać się będzie budynek do remontu.

Bany07

Posty: 25