tłumaczenia z angielskiego na polski wrocław, polecicie ?

tłumaczenia z angielskiego na polski wrocław, polecicie ?

Potrzebny mi profesjonalny tłumacz angielskiego w Warszawie. Jeśli macie dobre doświadczenia z jakąś firmą, to chętnie skorzystam. Czekam i liczę na Waszą pomoc. Mam nadzieję, że polecicie jakieś sprawdzone biura.

OliToli56

Posty: 6

 
Jestem za Twoim pomysłem i na pewno będę tu zaglądać. Jak dotychczas to wydaje mi się, że za tłumaczenia we Wrocławiu odrobinę przepłacam, ale zależy mi dostępie do stacjonarnego biura.

Marioleczka 

Posty: 6

 
Szkoda, że tłumaczenia we Wrocławiu są tak drogie. Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z jakimś biurem, bo może wtedy byłoby nieco taniej. Prowadzę firmę i bardzo często potrzebuję kogoś ze znajomością języków europejskich. Będę śledzić wątek. Może coś się w końcu znajdzie.

E-GOista

Posty: 15

 
Jak ktoś poszukuje tłumacza angielskiego, to piszcie. Mam doświadczenie we współpracy z kilkoma biurami we Wrocławiu, wobec tego mogę podszepnąć, komu pożądane byłoby zaufać i jakie biuro ma rozsądne ceny :)

Programista

Posty: 5

 
Szkoda, że tłumaczenia we Wrocławiu są tak drogie. Chciałbym nawiązać dłuższą współpracę z jakimś biurem, albowiem może wówczas byłoby nieco taniej. Prowadzę firmę i niezmiernie wielokrotnie potrzebuję kogoś ze znajomością języków europejskich. Będę śledzić wątek. Może coś się w końcu znajdzie.

Rrobo159

Posty: 28

 
Gdy muszę na prędko przetłumaczyć jakieś materiały, to zawsze korzystam z pomocy tego biura tłumaczeń we Wrocławiu https://erin.pl. Polecam, gdyż nigdy się nie zawiodłem. Co do jakości – nie mam żadnych zastrzeżeń. Ceny przystępne.

labuh

Posty: 10

 
Sprawdź sobie kilka biur i porównaj ceny. Na pewno znajdziesz tłumaczenia z angielskiego na polski we Wrocławiu w przystępnej cenie. Musisz tylko poświęcić trochę czasu. Pozdrawiam.

pawel253

Posty: 14

 
Jeżeli chodzi o tłumaczenia z angielskiego w Warszawie i potrzebujesz ich w ramach prowadzenia biznesu, to nie polecam ludzi prywatnych. Nie wiesz, z kim masz do czynienia. Ja bym nie ryzykował, albowiem tylko fachowe biuro umożliwia ci poufność danych.

Riko64

Posty: 12

 
Mam nadzieję, że znajdzie się tutaj więcej osób, które polecą jakieś fachowe biuro tłumaczeń. Angielski nie jest moją mocną stroną :D Też często potrzebuję tłumacza, najlepiej, gdyby nie był za drogi.

Acclaim

Posty: 7

 
Mam pomysł. Piszcie tutaj opinie na temat tłumaczeń w Warszawie. Kogo polecacie? Komu warto powierzyć ważne dokumenty, o cenach, itd. Warto skorzystać z możliwości, skoro i tak utworzył się tutaj wątek w tym temacie. Obecnie też szukam rzetelnego biura i jak tylko coś znajdę, dam znać. Pozdrawiam.

Black_Riot

Posty: 17